رفتن به محتوا

  معرفی

پرسنل کلینیک تصویربرداری دکتر باریک بین

دکتر باریک بین

اینجانب دکتر روزبه باریک بین در مهر ماه سال 1355 در شهر تهران متولد شدم . همیشه افتخارم این بوده که در خانواده ای کاملا فرهنگی و فرهیخته رشد یافتم.
افتخار داشتم که در تمام دوران تحصیل از دبستان تا دبیرستان ” کمال ” تهران ، جزو سه نفر برتر باشم . در آزمون کنکور سراسری سال 1373 موفق به کسب رتبه ممتاز ” چهل ” در کشور شدم و از آن پس پا به عرصه شیرین ولی پر مشقت طب گذاشتم .
پس از دوران 7 ساله طب عمومی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران ، در شهریور 1380 موفق به اخذ مدرک عمومی طب شدم. از سال های آخر دوران طب عمومی با توجه به علاقه مندی وافری که به امر ترجمه متون داشتم ، پس از ترجمه نزدیک به 5 کتاب و تالیف و گرد آوری یک اثر ، عضو فرهنگستان علوم پزشکی ایران ، ابتدا با سمت مترجم و در نهایت با سمت ویراستار علمی مجله طب داخلی فرهنگستان علوم پزشکی شدم .

دوران مقدس خدمت سربازی را بنا به عهد تاهل در شهر اصفهان سپری کردم و در سال 1383 با رتبه ” بیست و نهم ” کشوری در رشته رادیولوژی ، و در انتخاب اول خود یعنی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شروع به تحصیل نمودم .
به مدت 2 سال به عنوان ” دستیار ارشد رادیولوژی ” انجام وظیفه کردم و در همان سال ها ، با کمک سایر دوستان و همکارانم مفتخر به راه اندازی ” پژوهشکده رادیولوژی ” کوچکی برای اولین بار در بیمارستان الزهرا (س) شدم . پس از پایان دوره دستیاری ، با شرکت در آزمون بورد موفق به اخذ گواهینامه بورد تخصصی شفاهی و کتبی شدم .سپس بلافاصله پس از پذیرفته شدن در بورسیه یک دوره فشرده تخصصی MRI شکم و قلب ، این دوره را به همراه همسرم ( دکتر مریم فرقدانی) با موفقیت در کشور ایتالیا سپری نمودم .

دوران طرح را از سال 1387 تا 1390 در استان هرمزگان و در شهرستان محروم میناب ، خدمت نمودم و ضمن مسئولیت فنی بخش رایولوژی بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب ، با تاسیس ” کلینیک تخصصی تصویر برداری دکتر باریک بین ” در آنجا برای اولین بار در آن سال ها خدمتی نوین به مردم خونگرم میناب تقدیم کردم ( که ماموگرافی و تصویربرداری دندانی از جمله آنها بودند ) که هنوز خوشبختانه آثار آن در شهرستان میناب مشهود است .
در سال 1390 با متولد شدن فرزند عزیزم ” آرمین” به اصفهان برگشتم و از آن سال تا به امروز در مرکز جامع تصویر برداری سپاهان به عنوان مسئول فنی مشغول به کار هستم .

در طی این سالها دوره های متعدد تکمیلی شامل Breast MRI و Cardiac MRI و Abdomen and Pelvis MRI واخیرا Professional Hip sonography )در محضر پروفسور گراف)و Cardiac CT Angiography را با موفقیت در اروپا سپری کردم و مقالات و سخنرانی های متعددی در مجامع بین المللی داخلی و خارج کشور در کارنامه تخصصی خود داشته ام.

در سال 1393 با رای اعضای انجمن رادیولوژی اصفهان به عنوان ” عضو هیئت رئیسه انجمن رادیولوژی اصفهان ” انتخاب شدم و افتخار انجام ” کارهای زیر بنایی نوین” را با همراهی و کمک سایر اساتید و اعضای محترم هیئت رئیسه پیدا نمودم .
و اکنون با یاری خداوند متعال و کمک های همسر عزیزم ( دکتر مریم فرقدانی ، رادیولوژیست و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ) در جهت کمک به سلامت شهروندان گرامی و ارائه خدماتی نوین ، با افتخار یکی از ” مجهزترین و پیشرفته ترین ” موسسات تصویر برداری پزشکی در ایران را که برای اولین بار با روشی و در محیطی کاملا ” هوشمند ” و با استفاده از به روزترین تجهیزات دنیای پزشکی ،خدمت رسانی تشخیصی را به صورت “تمام دیجیتال ” ارایه می نماید تاسیس و افتتاح می نمایم .

پرسنل کلینیک تصویربرداری

We Take Care of You

دکتر روزبه باریک بین

متخصص رادیولوژی و سونوگرافی

حمیده خلیلی

تکنسین
فوق دیپلم رادیولوژی

احسان نریمانی

حسابدار
کارشناس ارشد حسابداری

مرضیه کریمی

تکنسین
کارشناس رادیولوژی

رزا یوسفیان

مدیر IT
کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار

محبوبه اعرابی

تکنسین
کارشناس رادیولوژی